Цолов: Със софта би трябвало да сме доста силни
Цолов: Със софта би трябвало да сме доста силни

Цолов: Със софта би трябвало да сме доста силни

снимка: Любомир Асенов/lap.bg Никола Цолов ще се постарае да извлече максимума от основната надпревара на петия кръг от шампионата на Формула 2, който се провежда този уикенд на пистата Каталуния до Барселона. Това заяви самият пилот, след като постигна чудесен подиум в спринтовата дистанция на испанското трасе . „Очевидно стартът ми бе доста добър

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах