Никола Цолов финишира на шеста позиция в основното състезание в Испания

Никола Цолов, снимка Спас Генев Никола Цолов финишира на шеста позиция в основното състезание в Испания. Българският състезател се движеше трети в началната фаза. Но с напредване на надпреварата той загуби няколко три позиции. В крайна сметка той остана шести и добави ценни точки към своя актив. Победител в състезанието стана Арвид Линдблад (Према),

Никола Цолов остана 13-и в спринта в Барселона

Никола Цолов финишира на 13-та позиция в спринта на пистата в Барселона. Българският пилот изпитваше затруднения в надпреварата на горещото испанско трасе и беше изпреварен няколко пъти от своите съперници. Победител стана Мари Боя от отбора на Кампос Рейсинг. Никола Цолов не направи най-добрия старт и загуби няколко позиции, а до края на тази първа

Никола Цолов остана 13-ти в спринта в Барселона

Никола Цолов, снимка Спас Генев Никола Цолов финишира на 13-та позиция в спринта на пистата в Барселона. Българският пилот изпитваше затруднения в надпреварата на горещото испанско трасе и беше изпреварен няколко пъти от своите съперници. Победител стана Мари Боя от отбора на Кампос Рейсинг. Барселона е домакин на петия кръг за сезон 2024 във Формула

Никола Цолов остана 15-ти в спринта в Барселона

Никола Цолов, снимка Спас Генев Никола Цолов финишира на 15-та позиция в спринта на пистата в Барселона. Българският пилот изпитваше затруднения в надпреварата на горещото испанско трасе и загуби няколко позиции. Победител стана Мари Боя от отбора на Кампос Рейсинг. Барселона е домакин на петия кръг за сезон 2024 във Формула 3. Състезателният уикенд

Трето място в квалификацията в Барселона за Никола Цолов

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов записа най-силната си квалификация в този шампионат – 3-о място на пистата „Барселона и Каталуня”. Това означава, че Никола ще стартира от втора редица в основното състезание и ще е 10-и на старта на спринта, където се използва обърната стартова решетка. Квалификацията във Формула 3 протече много оспорвано,

Никола Цолов постигна най-доброто си представяне в квалификация на Формула 3

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов направи най-силната си квалификация, след като зае трето място на пистата край Барселона. До момента най-доброто класиране на Никола в квалификация във Формула 3 бе петото му място от „Спа“ миналата година, пише dsport.bg. В самия край на квалификацията Цолов записа 1:28.502, което бе със само 0.003 по-слабо

Никола Цолов с трето време в квалификацията в Барселона

Никола Цолов, снимка Спас Генев Никола Цолов финишира на трета позиция в квалификацията в Барселона. Българският състезател записа време за 1:28.463 мин. и изоставаше със само 39 хилядни от лидера и негов съотборник Кристиан Менсъл, Между двамата пилоти на АРТ Гран при се нареди Арвид Линдблад от тима на Према. Барселона е домакин на петия кръг за