Ди Каприо и Адел вдъхновиха ЛА Лейкърс срещу Денвър (снимка)

Отборът на Лос Анджелис Лейкърс спечели мач №4 срещу Денвър Нъгетс със 119:108 (28:23, 33:25, 30:32, 28:28). Така "езерняците" намалиха пасива си в серията  до 1-3 победи и сложиха край на кошмарната си серия от 11 поредни поражения от този съперник. Сред зрителите на двубоя в Лос Анджелис бяха Леонардо Ди Каприо и Адел. Денвър води с 3:1 победи и

Денвър е на победа от елиминиране на ЛА Лейкърс

Денвър Нъгетс е на победа от класиране за полуфиналите в Западната конференция на НБА. "Буците" се наложиха със 112:105 при гостуването си на Лос Анджелис Лейкърс и поведоха с 3:0 в серията между двата отбора.

Денвър Нъгетс е на победа от класиране за полуфиналите в Западната конференция на НБА. "Буците" се наложиха със 112:105 при гостуването си на Лос Анджелис Лейкърс и поведоха с 3:0 в серията между двата отбора. Gulliver/GettyImages 16 снимки "Езерняците" започнаха силно мача и поведоха с 33:23 след първата четвърт. Оттам нататък Денвър започна да топи

Денвър Нъгетс поведе с 3:0 победи на Лейкърс

Денвър Нъгетс победи Лейкърс със 112:105 и взе убедителна преднина от 3-0 в серията от първия кръг от плейофите в Националната баскетболна асоциация на САЩ. Преднината на Нъгетс достигна връх от 12 точки в началото на втората четвърт, но намаля до четири точки до полувремето. Никола Йокич имаше характерната си ефективност и отбеляза 24 точки. Той се