Всесилен Ман Сити спечели групата си е на 1/8-финал в ШЛ след обрат над ПСЖ

Английският шампион Манчестър Сити се класира за 1/8-финалите в турнира на Шампионската лига, след като постигна обрат над гостуващия на „Етихад Стейдиъм“ тим на Пари Сен Жермен с 2:1 в зрелищен двубой от петия кръг на група „A“ в турнира. По този начин „гражданите“ си осигуриха и първото място в групата. Иначе парижани поведоха в резултата в 50-ата

НА ЖИВО: Ман Сити 2:1 ПСЖ, Жезус носи първия обрат

Отборите на Манчестър Сити и Пари Сен Жермен играят при резултат 2:1 в големия сблъсък от петия кръг на група „A“ в Шампионска лига. Килиан Мбапе откри резултата в 50-ата, но Рахийм Стърлинг изравни в 63-ата минута. Габриел Жезус донесе пълния обрат в 46-ата минута. Победителят в този мач ще бъде сигурен 1/8-финалист. Равенството пък може да класира

НА ЖИВО: Ман Сити 1:1 ПСЖ, Стърлинг върна паритета

Отборите на Манчестър Сити и Пари Сен Жермен играят при резултат 0:1 в големия сблъсък от петия кръг на група „A“ в Шампионска лига. Килиан Мбапе откри резултата в 50-ата минута. Победителят в този мач ще бъде сигурен 1/8-финалист. Равенството пък може да класира и двата тима, стига Брюж да не спечели другия мач в групата срещу РБ Лайпциг.  „Гражданите“

Сити обърна ПСЖ и спечели групата си

Манчестър Сити се класира за елиминациите на Шампионската лига като победител в групата си. Шампионът на Англия обърна ПСЖ с 2:1 и събра 12 точки – 4 повече от френския тим. Така всички английски клубове в турнира стигнаха осминафиналите . Сити доминираше през първото полувреме, но през него голове не паднаха. ПСЖ обаче вкара в 50-ата минута за 0:1

Манчестър Сити гледа към 1/8-финалите в ШЛ след обрат над ПСЖ

Гласувай: 0 0 A+ A- "Гражданите" играха по-добре през по-голямата част от мача и съвсем заслужено се поздравиха с крайния успех. Отборът на Манчестър Сити вече гледа към 1/8-финалите в Шампионската лига, след като постигна пълен обрат над Пари Сен Жермен на „Етихад Стейдиъм“ в двубой от група “А“ на надпреварата. По този начин възпитаниците на Пеп