След триумфа над Швьонтек: Александрова записа още една топ 5 победа и е на 1/2-финал в Маями!

Екатерина Александрова хвърли голямата "бомба" на турнира в Маями, отстранявайки световната номер едно и бивша шампионка Ига Швьонтек. Това беше първа победа на рускинята над водачка в световната ранглиста, но тази нощ тя отново показа, че много добре знае как се побеждават най-големите имена в спорта и надигра местната любимка Джесика Пегула с 3:6

Екатерина Александрова е последната полуфиналистка в Маями при жените

/КРОСС/ Руската тенисистка Екатерина Александрова победи американката Джесика Пегула с 3:6, 6:4, 6:4 и се класира на полуфиналите на турнир по тенис за жени на твърди кортове от сериите УТА 1000 с награден фонд 8.77 милиона долара. Петата в схемата Пегула спечели първия сет с 6:3, но допусна обрат и загуби след два часа игра. 29-годишната рускиня реализира

Непоставена 1/2-финалистка: Местната любимка спря мечтания рейд на Гарсия в Маями!

Даниеле Колинс изживява своя тенис ренесанс в Маями. Бившата "мейджър" финалистка, която се намира под номер 53 в ранглистата, загуби едва 17 гейма в последните си 4 мача. Днес тя продължи със убедителното си представяне, побеждавайки "екзекуторката" на Гоф и Осака, Каролин Гарсия с 6:3, 6:2 и така тя се класира за първия си полуфинал на ниво WTA-1000,

Рускиня поднесе голяма сензация в Маями - отстрани световната №1

Световната №1 в женския тенис Ига Швьонтек изненадващо беше елиминирана от рускинята Екатерина Александрова в мач от четвъртия кръг на турнира на твърди кортове в Маями (САЩ) от сериите УТА 1000. Звездата от Полша се представи много слабо и отстъпи с 4:6, 2:6. Александрова е на 16-ата позиция в световната ранглиста. За нея това е най-голямата победа

Ига Швьонтек и Коко Гоф изненадващо отпаднаха от Мастърса в Маями

Поставената под номер 1 Ига Швьонтек (Полша) отпадна в четвъртия кръг на турнира по тенис за жени на твърди кортове в Маями (САЩ) от сериите УТА 1000 с награден фонд 8.77 милиона долара. Швьонтек отстъпи пред 14-ата поставена рускиня Екатерина Александрова с 4:6, 2:6 за час и 25 минути игра. Съперничка на Александрова на четвъртфиналите ще бъде петата

Дискусия на живо: Развръзката на надпреварата в Маями

Мастърс надпреварата в Маями е в разгара си, а Григор Димитров е на крачка от това да се класира за пръв път в кариерата си в четвъртфиналите на турнира, като за целта ще трябва да запази перфектния рекорд в срещите си с Хуберт Хуркач. Въпреки множеството изненади на надпреварата, то основните фаворити все още в играта и изглежда много трудно да се

Диксусия на живо: Развръзката на надпреварата в Маями

Да победиш 2 шампионки от Шлема в рамките на 24 часа: Гарсия направи нов подвиг и изхвърли Гоф

Каролин Гарсия изживява една от най-прекрасните седмици в своята тенис кариера. Бившата шампионка от WTA финалите се намираше в труден период през последната една година и изглеждаше, че е напът да загуби мястото си в топ 30, но всичко се промени с началото на надпреварата в Маями и победата над нашата първа ракета - Виктория Томова. Този успех даде

Няма да има "Слънчев дубъл": Александрова разгроми световната №1 Швьонтек в Маями!

Ига Швьонтек се раздели с мечтата си да осъществи нов "Слънчев дубъл", след като вече беше постигала това през 2022-ра година. Световната номер едно изигра един от най-слабите си мачове през последните години и беше тотално надиграна от рускинята Екатерина Александрова, която я победи с рутинното 6:4 6:2. Това беше първи триумф за Александрова над