Скъсаха от критики Цветан Соколов в Русия

Националът Цветан Соколов отнесе сериозни критики за играта си в новия си руски клуб Зенит (Казан) от началото на сезона. Една от най-авторитетните медии пишещи за волейбол в Русия ”БИЗНЕС Online” не спести пропуските на родни диагонал най-вече за представянето му на световното клубно първенство в Бетим (Бразилия). Зенит спечели бронзовите медали на

Йоанди Леал - MVP на клубния Мондиал

Волейболистът на Кучине Лубе (Чивитанова) Йоанди Леал спечели индивидуалната награда за Най-полезен състезател (MVP) на световното клубно първенство, което се проведе в Бетим (Бразилия). Италианските шампиони обраха отличията в надпреварата, като има представители на тима в почти всички категории. Османи Хуанторена бе обявен за най-добър първи

Лубе спечели от трети опит Световното клубно първенство (видео + снимки)

Италианският волейболен гранд Кучине Лубе (Чивитанова) най-накрая спечели титлата от Световното клубно първенство. Шампионите на Италия и Европа се наложи над първенеца на Южна Америка и домакин на турнира Сада Крузейро (Бело Оризонте) с 3:1 (25:23, 19:25, 31:29, 25:21) в големия финал на клубния Мондиал, игран тази вечер пред около 4000 зрители в

Соколов с 14 точки, Зенит трети на световното клубно първенство

Цветан Соколов завърши с 14 точки и бе най-резултатен за Зенит Казан при победата с 3:0 (25:21, 25:18, 25:17) над катарския Ал-Раян в мача за третото място на Световното клубно първенство по волейбол за мъже в Бетим, Бразилия. Българският диагонал и съотборниците му нямаха особени затруднения срещу далеч по-непретенциозния противник. Соколов направи

Цветан Соколов с отлична игра и бронз на Световното клубно първенство

Цветан Соколов и Зенит с бронз на клубния Мондиал (снимки)

Националът Цветан Соколов и неговият руски клуб Зенит (Казан) спечелиха бронзовите медали на световното клубно първенство по волейбол в Бетим (Бразилия). Зенит се справи в малкия финал срещу катарския Ал Райян с категоричното 3:0 (25:21, 25:18, 25:17) . Цветан Соколов стана най-резултатен за Зенит с 13 точки (3 аса, 1 блок, 45% ефективност в атака),

Соколов и Зенит излизат за бронз на Световното

Националът Цветан Соколов и неговият Зенит Казан претърпяха поражение в първия полуфинал на Световното клубно първенство . Турнирът се провежда в Бетим, Бразилия . Волейболистите на Алексей Вербов отстъпиха на шампиона на Южна Америка. Зенит падна от бразилския Сада Крузейро (Бело Оризонте) с 0:3 (21:25, 22:25, 23:25). Така Соколов и компания ще играят

Зенит и Цветан Соколов отпаднаха от световното клубно първенство

Зенит (Казан) и Цветан Соколов загубиха с 0:3 гейма срещу домакина Сада Крузейро на полуфиналите на световното клубно първенство по волейбол, което ще завърши днес в Бразилия. Българският нападател Соколов се отличи с 14 точки за руския отбор, а неговият съотборник Ървин Нгапет записа 17 точки. Факундо Конте завърши с 16 точки за трикратния световен