Топ вести

Топ вести

Лудогорец отново победи ЦСКА 1948 – ВИДЕО

Лудогорец победи с 2:0 ЦСКА 1948 в късния неделен мач от 23-ия кръг в елита. Успехът е трети поред за шампиона над червените, всичките в последния месец. Зелените биха за Суперкупата, а после и за Купата. С днешния успех тимът на Георги Дерменджиев събра 51 точки, колкото има и Черно море . Лудогорец обаче е с мач по-малко. ЦСКА 1948 шестото място

ЦСКА не се затрудни за класика с Берое

Слави Шопов използва шанса с два гола и асистенция ЦСКА победи Берое с 3:0 у дома в мач от 23-ия кръг на Първа лига. На Националния стадион „Васил Левски“ старозагорци играха с човек по-малко в голяма част от двубоя и не успяха да затруднят своя съперник. Треньорът на „червените“ Нестор ел Маестро даде шанс в стартовия състав на халфа Станислав Шопов

Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед 3:1 /репортаж/

БГ Футбол

Димитър Тонев: Мачовете срещу Локомотив са важни за мен, ботевист съм от дете

Полузащитникът на Крумовград Димитър Тонев бе доволен след края на двубоя с Локомотив Пловдив, спечелен от неговия отбор с 3:1 в двубой от 23-я кръг на efbet Лига. "Играхме на висока преса, това даде нужния резултат. Отнехме няколко топки в последната третина на Локомотив Пловдив. Бяхме ги разучили. Те играят с пасове по земя, а това е красив, но рисков

Славия - Ботев Пловдив 2:2 /репортаж/

Етър - Локомотив София 1:2 /репортаж/

Локомотив София надви Етър с 2:1 като гост в първия съботен двубой от 23-ия кръг на Първа лига. Той се проведе на стадион "Ивайло" в старопрестолната столица Велико Търново. Футболистите на Етър бяха близо до попадение в 29-ата минута след като Мартин Моран засече центриране на Тибуе, но удари греда, а впоследствие след удар на Ловре Кнежевич бранител

Световен Футбол

НА ЖИВО: Наполи - Ювентус 2:1, Распадори бележи

Наполи победи Ювентус с 2:1 в мач от 27-я кръг на Серия А. Двубоят е с начален час 21:45 и може да го проследите НА ЖИВО на Gong.bg, като ще проследим всичко най-интересно около сблъсъка минута по минута. В 10-а минута Душан Влахович получи прехвърлящ пас в зоната пред вратата и стреля опасно с глаав, но точно до външната страна на дясната греда. В

Барселона пропусна да се доближи до върха след нов безидеен мач

Барселона и Атлетик Билбао завършиха 0:0 в мач от 27-ия кръг в испанската Ла Лига. Каталунците изиграха много безидеен мач, като почти не създадоха опасности пред противниковата врата. Освен това Педри и Френки де Йонг получиха сериозни контузии и вероятно ще са аут за дълъг период от време. Баските пък се представиха солидно, въпреки че през седмицата

Байер Леверкузен е все по-близо до пренаписване на историята си

Байер (Леверкузен) по всичко изглежда, че няма как са бъде спрян и постигна 20-о победа в Бундеслигата, след като днес преодоля с 2:0 останалия с 10 човека регионален съперник Кьолн. С тази победа аспирините, водени от Шаби Алонсо, имат 64 точки и водят с 10 пред шампиона Байерн, който е 2-и. Освен това днес те увеличиха серията си без поражение на

Тен Хаг отново изуми: Бяхме близо до победа или равенство

След загубата от Манчестър Сити мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг сподели, че представянето на отбора му е генерално е било добро. „Защитавахме се брилянтно, бяхме близо до победа или поне до равенство тук на "Етихад", каза нидерландецът. „Беше добро представяне като цяло. Играчите дадоха всичко от себе си. Имахме двама играчи на терена,

Шампионска Лига

Директор в Дортмунд пази вяра за Шампионска лига

Спортният директор на Борусия Дортмунд Себастиан Кел изрази увереност, че "жълто-черните" може да се класират отново за участие в Шампионската лига, въпреки трудната програма в Първа Бундеслига. Дортмунд е на четвърто място за момента, докато РБ Лайпциг е само на една точка зад водения от Един Терзич състав. Байер Леверкузен, Байерн Мюнхен и Щутгарт

Волейбол

Българите 4-и на eвропейското по снежен волейбол под 20 г.

Тенис

Янаки Милев спечели титлата на турнир в Анталия

Мобилната версия на Tennis24.bg ( m.tennis24.bg ) може да видите ТУК !

Димитър Топчийски и Пламен Колев загубиха финала на двойки в Швеция

Турнирният директор в Дубай обърка кой е шампион, кой – финалист

Зимни Спортове

Зографски остана 18-и в Лахти

Владимир Зографски остана на 18-о място в старта от Световната купа по ски скок в Лахти. Българинът направи 126.0 метра в първия опит от 130-метровата шанца, а във втория даде 120.0. Тези два опита плюс оценката за стил му отредиха актив от 223.8 точки. Същият точков резултат, но с два скока от по 118.5 метра, имаше и американецът Тейт Франц от САЩ,

Щафетата на България за младежи завърши на 15-о място на Световното в Естония

Щафетата на България за младежи завърши на 15-о място на 4 по 7.5 километра на Световното първенство по биатлон в Отепя (Естония), което завършва днес. Константин Василев, Васил Зашев, Цветан Данаджиев и Валентин Карабаджаков изминаха трасето за 1:34.51.5 час с 14 допълнителни патрона и три наказателни обиколки. Световен шампион стана тимът на Норвегия

Резултати в НХЛ

Първенство на Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ), мачове от редовния сезон: Отава - Аризона 3:5 Вашингтон - Филаделфия 5:2 Анахайм - Ню Джърси 4:3 Лидери в отделните дивизии Източна конференция, Атлантическа дивизия: Флорида 84, Бостън 84, Торонто 76 Столична дивизия: Ню Йорк Рейнджърс 83, Каролина 78, Филаделфия 69 Западна конференция,