Топ вести

Топ вести

Левски с нова категорична победа

Левски победи убедително с 4:0 Ботев (Враца) в мач от втория кръг на Първа лига, като с втория си убедителен успех в първенството е на първо място с отлична голова разлика. Евертон Бала откри резултата за "сините" в края на първата част, резервата Асими Фадига вкара два хубави гола след почивката, разписа се и Джавад Ел Джемили. Това е трети гол за

Програма на състезанията с участието на българи на Олимпиадата днес - Труд

Феновете на Черно море готвят ад за Апоел в Разград

Феновете на Черно море започнаха от вчера подготовка за реванша с Апоел Беер Шева, който ще се играе на 1 август в Разград, пише „Мач Телеграф“. Очаква се привържениците да изиграят ключова роля идния четвъртък с подкрепата си към Илиан Илиев и компания , на които малко не им стигна, за да си осигурят комфортна преднина в Ловеч. „Равен е по-добре от

Футбол

ЦСКА прецакал Станимир Стоилов и Гьозтепе за най-новото си попълнение - Джейсън Локило

Станислав Генчев: Във втория си мач "Левски" игра много по-добре от 6:1 с "Локо" (Сф)

ЦСКА 1948 с интересно продложение за феновете си

ЦСКА 1948 предлага уникалната възможност на феновете си, да пътуват заедно с отбора за мача реванш срещу Будучност в Подгорица. Ето какво написаха от клуба на официалната си страница: [😍] [🌟] Уникална възможност! ЦСКА предлага място в чартъра на отбора за гостуването в Подгорица! [❤️] Най-верните фенове на “червените” ще могат да се докоснат по-близо

Израелски рефер се подигра с Ботев в Европа, "канарчетата" с големи шансове срещу ПАО

Панатинайкос победи Ботев Пловди с 2:1 в първи двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа. start-photo.bg 38 снимки В 8-а минута защитата на Ботев допусна груба грешка след изритана топка в предни позиции, като Йонас Там покри засадата и позволи на Александър Йеремейеф да се освободи и обърне, за да отправи удар, който преодоля Матвей Игонен

Микс

Бултрасите: В битката срещу нас трудно ще излезнете победители!

© Plovdiv24.bg Феновете на Ботев се надъхаха за предстоящите два много емоционални сблъсъка срещу Локомотив и Панатинайкос. Ето какво написаха от Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив: Кога на Ботев дойдете... В битката срещу нас трудно ще излезнете победители! Длъжни сме да напълним до откат стадиона в следващите две срещи! Няма по-голям! За Ботев

Класиране в Първа лига през сезон 2024/25 - Левски не спира да мачка

Фадига и Джемили: Ние сме като братя, феновете ни дават сили

Асими Фадига спечели приза за играч на мача на Gong.bg след успеха с 4:0 Ботев Враца , а Джавад Ел Джемили превеждаше на французина за интервюто му по DIEMA SPORT. „Видях, че съперникът играе с нисък блок и когато получавахме възможности за контраатаки, то имахме добри възможности да превземем пространствата“, каза Фадига. startphoto.bg 54 снимки „Очаквахме

Тенис

Четвърта поредна победа за Иван Иванов в Полша

Мобилната версия на Tennis24.bg ( m.tennis24.bg ) може да видите ТУК !

Пьотър Нестеров и Янаки Милев финалисти на "Чалънджър" в Италия

Лия Каратанчева триумфира с титлата на двойки в Испания

Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" Лия Каратанчева спечели титлата на двойки на турнира на твърди кортове в Сеговия (Испания) с награден фонд 25 хиляди долара. Каратанчева и Радка Зелничкова (Словакия), поставени под номер 3, направиха обрат и победиха във финала с 2:6, 6:3, 10-3 водачките в схемата Александра Озборн от Австралия и Анна