Топ вести

Топ вести

Анте Шимунджа: Спечелихме заслужено, мислим за Левски

Старши треньорът на Лудогорец коментира победата на Лудогорец срещу Славия в efbet Лига. Тимът му победи "белите" с 2:1 като гост. "Беше наистина труден мач, защото Славия игра много агресивно. Знаехме, че ако не отговорим на същото ниво - ще имаме проблем. Важното е, че нашата енергия и характер бяха на много високо ниво. Вярвам, че заслужавахме трите

„Червена“ мъка в Съединение – дузпи трябваха на ЦСКА да елиминира Гигант

ЦСКА отстрани Гигант Съединение на шестнайсетинафиналите за Sesame Купа на България след изпълнение на дузпи и общ резултат 8:7. Очаквайте подробности! startphoto.bg 79 снимки На Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от двубоя. ЦСКА създаде първите си реални голови положения още в първите пет минути. Първо Кареасо не успя да стигне до удар от добра

Кметът на Перник спира финансирането на Миньор - Труд

БГ Футбол

Най-малко двама души са пострадали след сблъсъци на футболен мач в Перник

Най-малко двама души са пострадали след сблъсъци в Перник по време на футболния мач между "Миньор" и "Берое" от Купата на България . Това съобщи БТА, като информацията е потвърдена от клуба от Стара Загора. Мачът от 1/16-финалите в турнира завърши с успех на "Берое" с 2:0, но е бил прекратен за десет минути заради безредици по трибуните. "Инцидентът

ЦСКА към феновете: Не заслужавате такова представяне!

ЦСКА излезе с обръщение към феновете на тима след измъчената победа над Гигант Съединение след дузпи в 1/16-финален мач от турнира SESAME Купа на България. В следващия кръг ЦСКА гостува на Септември в четвъртък, 1-ви декември, от 12:00 часа. startphoto.bg 100 снимки Ето какво публикуваха „червените“ на своята „Facebook“ страница: Благодарим ви за подкрепата,

Даниел Георгиев: Не сме се надявали да продължим

Играчът на Черноморец Балчик Даниел Георгиев сподели своето мнение след загубата на неговия отбор от Ботев Пловдив с 3:0 в мач от SESAME Купа на България. "Не тръгна мачът по най-добрия начин. Разликата в класите е огромна и си пролича. Не сме се надявали много да продължим. Искахме да направим добър мач просто, нищо, че Ботев е толкова добър отбор

Привържениците на ЦСКА запалиха пиротехника

Въпреки изоставането в резултата срещу Гигант Съединение, феновете на ЦСКА запалиха пиротехника в началото на второто полувреме.

Световен Футбол

Официално: Защитник подписа нов договор с Челси

Централният защитник на Челси Трево Чалоба подписа нов договор, съобщиха от футболния клуб. Контрактът е до края на юни 2028 година с опция да бъде продължен с още 12 месеца. Trev’s time at Chelsea: extended! 🤝 pic.twitter.com/96KQIeYuVf — Chelsea FC (@ChelseaFC) November 25, 2022 „Наистина съм много щастлив от подписването на този договор. Искам

Волейбол

ЦСКА надви Дея спорт в Бургас след драматичен обрат

ЦСКА постигна шестия си успех в първенството по волейбол за мъже. „Червените“ си тръгнаха с 2 точки от Бургас, след като победиха трудно местния Дея спорт с 3:2 (16:25, 25:19, 22:25, 25:23, 15:12). Тимът, воден от треньора Александър Попов на два пъти изоставаше в резултата, но постигна решителен обрат след тайбрека. ЦСКА изпусна своите шансове да

Казанлък Волей не се затрудни срещу Хектор София

Волейболистките на Казанлък победиха като домакини Хектор София с 3:0 (25:12, 25:22, 25:19) в мач от петия кръг на женското първенство "Демакс лига", който се игра в зала "Багира". "Розите" записаха четвърти успех в шампионата, като са трети във временното класиране с една загуба и 11 точки. Със същия актив е и съставът на Левски София, който изпреварва

Тенис

Иванов отпадна на четвъртфиналите в Гърция

Мобилната версия на Tennis24.bg ( m.tennis24.bg ) може да видите ТУК !

Зимни Спортове

Йоханес Клаебо записа 50-ата си победа в Световната купа по ски бягане

Норвежецът Йоханес Клаебо постигна 50-ата си победа в състезанията от Световната купа по ски бягане. Трикратният носител на трофея дублира успеха си от спринта в петък с първо място в старта на 10 километра класически стил в Рука, Финландия. Клаебо измина дистанцията за 21:46.1 минути, като 26-годишният норвежец бе особено бърз в последните четири

Наводнение отложи мач от НХЛ в Нешвил

Петъчният мач от Националната хокейна лига на САЩ и Канада (НХЛ) между Нешвил Предатърс и шампиона Колорадо Аваланш бе отложен заради наводнение в залата на домакините от щата Тенеси. Това съобщават агенция АП и НХЛ. НХЛ обяви днес, че аварията във водопровода е наводнила съблекалните и ледената площадка в "Бриджстоун Арена". От Лигата добавят, че

Начало на алпийската книжнина: годишник на Българския планински клуб

Сподели Shares Годишник на Български планински клуб / Архив на доц. Сандю Бешев На уречената дата и час Музея и основно обновената сграда на УЦ „Мальовица” ще бъдат официално открити. На изложените около 40 пана, текстово и в снимков материал, гостите на откриването ще се докоснат до най-важните моменти от живота на българския алпинизъм . Ще се срещнат

Други Спортове

Мбапе даде преднина на Франция срещу Дания

Франция поведе на Дания в 61-ата имвута с попадение на Килиан Мбапе. След поредната добра атака отляво Тео Ернандес успя да свие топката към Мбапе, който с елегантен удар не остави шансове за Шмайхел за 1:0.

Невероятният удар на Лионел Меси

Гранд от Бразилия с оферта към Кристиано Роналдо

Португалският нападател трябва да си търси нов отбор след като се раздели с Манчестър Юнайтед Бразилският гранд Фламенго иска да привлече Кристиано Роналдо като свободен агент тази зима. Носителят на Копа Либертадорес работи по предложение за тримесечен договор с 37-годишния играч, за да подсилят отбора си преди Световното клубно първенство на ФИФА

Роберт Левандовски наказа груба грешка на Саудитска Арабия

В 82-та минута нападателят на Полша Роберт Левандовски наказа ужасяваща грешка в защитата на Саудитска Арабия и направи резултата 2:0 в полза на своя отбор.