Топ вести

БГ Футбол

Генчев: Заслужена победа, не ни интересува представянето на другите отбори

Наставникът на Лудогорец - Станислав Генчев, остана доста довоен от категоричната победа с 4:2 на своя тим при визитата на Локо София в мач от поредни кръг на efbet Лига. „Важна победа за нас. Поведохме с 3:0 след първата част. Локо върна един гол, но като цяло ние създадохме много повече шансове и можеше да вкараме още няколко попадения. Заслужен

Локо продължи 5-годишната серия да не губи от Славия в София, върна се в Топ 6

© Plovdiv24.bg виж галерията Локомотив Пловдив изигра приличен мач, но въпреки това завърши 1:1 при гостуването си на Славия. Двубоят бе от 18-ия кръг в родната Първа лига и се състоя на стадиона в столичния квартал "Овча купел". Йосип Томашевич (35) вкара за вицешампионите, а Кристиан Добрев (40) бе точен за домакините. Така възпитаниците на треньора

Славия - Локомотив Пд 1:1 /репортаж/

Карло Мухар откри в Благоевград

Халфът на ЦСКА Карло Мухар получи подаване от Йоан Баи пред дъгата на наказателното поле на "орлетата". На три пъти хърватинът си нагласи топката и отправи изключително прецизен удар в долния десен ъгъл на Хенгелман, който не можеше да стори нищо в тази ситуация.

Иван Колев: В следващите мачове ще опитаме да вземем точки

Старши треньорът на Локомотив София - Иван Колев даде своя коментар за загубата на "столичните железничари" от Лудогорец с 2:4. Опитният наставник сподели, че въпреки лошата серия не бива да се забравя, че Локомотив е играл само с най-добрите отбори в родния елит. "Кадровите проблеми казаха своето, но нека не забравяме с кого играем. Срещу нас седеше

Десподов отбеляза четвърти гол за "орлите"

Жордан Икоко проби по десния фланг на Лудогорец и пусна по земя в наказателното поле за Сотириу. Кипърският нападател бе с гръб към вратата на Локо, а ъгълът му за стрелба бе и много малък. Той се обърна и видя Десподов, който отблизо не сбърка - 4:1.

Загорчич: Имахме ситуации, в които теренът не ни позволи да отбележим

Предводителят на Славия Златомир Загорчич призна, че равенството – 1:1, на неговия тим с Локомотив Пловдив в столицата е напълно закономерно. „Имахме си равностойно първо полувреме. И двата отбора вкарахме по гол. През второто ние имахме повече шансове, но когато погледнем всички 90 минути игра, то резултатът е точно такъв – 1:1. Заслужен и за двата

НА ЖИВО: Куп двубои във Втора лига

Днес ще се изиграят цели пет двубоя от Втора лига. В Gong.bg ще проследим на живо всичко най-интересно от втория ни ешелон. Всички срещи стартират по едно и също време. Ето и мачовете за днес: LIVE • Септември София – Марек 0:0 LIVE • Струмска слава – Спартак Варна 0:1 LIVE • Монтана – Марица 0:0 LIVE • Спортист Своге – Литекс 0:0 LIVE • Янтра – Септември

Левски - Ботев Пд 2:0 /репортаж/