Топ вести

БГ Футбол

Анте Шимунджа: Спечелихме заслужено, мислим за Левски

Старши треньорът на Лудогорец коментира победата на Лудогорец срещу Славия в efbet Лига. Тимът му победи "белите" с 2:1 като гост. "Беше наистина труден мач, защото Славия игра много агресивно. Знаехме, че ако не отговорим на същото ниво - ще имаме проблем. Важното е, че нашата енергия и характер бяха на много високо ниво. Вярвам, че заслужавахме трите

Най-малко двама души са пострадали след сблъсъци на футболен мач в Перник

Най-малко двама души са пострадали след сблъсъци в Перник по време на футболния мач между "Миньор" и "Берое" от Купата на България . Това съобщи БТА, като информацията е потвърдена от клуба от Стара Загора. Мачът от 1/16-финалите в турнира завърши с успех на "Берое" с 2:0, но е бил прекратен за десет минути заради безредици по трибуните. "Инцидентът

ЦСКА към феновете: Не заслужавате такова представяне!

ЦСКА излезе с обръщение към феновете на тима след измъчената победа над Гигант Съединение след дузпи в 1/16-финален мач от турнира SESAME Купа на България. В следващия кръг ЦСКА гостува на Септември в четвъртък, 1-ви декември, от 12:00 часа. startphoto.bg 100 снимки Ето какво публикуваха „червените“ на своята „Facebook“ страница: Благодарим ви за подкрепата,

Даниел Георгиев: Не сме се надявали да продължим

Играчът на Черноморец Балчик Даниел Георгиев сподели своето мнение след загубата на неговия отбор от Ботев Пловдив с 3:0 в мач от SESAME Купа на България. "Не тръгна мачът по най-добрия начин. Разликата в класите е огромна и си пролича. Не сме се надявали много да продължим. Искахме да направим добър мач просто, нищо, че Ботев е толкова добър отбор

Привържениците на ЦСКА запалиха пиротехника

Въпреки изоставането в резултата срещу Гигант Съединение, феновете на ЦСКА запалиха пиротехника в началото на второто полувреме.

Тодор Киселичков определи групата на Спартак Варна за мача с Чавдар Европоле

Бурни аплодисменти за Гигант от привържениците в Съединение

Играчите на Гигант заслужиха бурни аплодисменти от феновете в Съединение. Футболистите в жълт спортен екип задържаха лидера в елита ЦСКА 120 минути, като в една немалка част от тях бяха с човек или два пасив.

Загорчич: Не ми хареса, че влязохме с голям респект в мача

Наставникът на Славия, Златомир Загорчич отчете, че неговият тим е влязал с твърде голям респект в мача с Лудогорец, завършил с поражение 1:2. „Щом Лудогорец е победил, значи е заслужено. Аз ще съм малко критичен към играчите, влязохме с прекалено голям респект в мача и не създадохме достатъчно положения през първото полувреме. Крис Добрев не успя

Велислав Вуцов също е на "Александър Шаламанов"

Старши треньорът на Крумовград - Велислав Вуцов, е на стадион "Александър Шаламанов". Вуцов е на стадиона в "Овча Купел", за да наблюдава бившия си тим Славия в двубоя срещу Лудогорец.