Първа лига НА ЖИВО: Лудогорец 0:0 ЦСКА 1948, "червените" нацелиха греда

Това ли е краят на доминацията на Верстапен във Формула 1? 4 ключови извода след Гран при на Бахрейн

Класиране в Първа лига през сезон 2023/24: Лудогорец отново е на върха

Атлетико Мадрид профука дузпа, но все пак се справи с Бетис

Атлетико Мадрид стигна до важен успех срещу Бетис с 2:1 в двубой от 27-ия кръг на Ла Лига. Автогол на Руи Силва даде преднина на "дюшекчиите". още в 8-ата минута, а малко след това Алваро Мората изпусна дузпа. В 44-ата минута Мората все пак прати кълбото в мрежата, след като бе точен от близко разстояние. През втората част Уилям Карвальо отбеляза фантастичен

Наполи тотално отказа Ювентус от титлата в Серия А

Реал Мадрид ще обжалва картона на Белингам

Лидерът в испанската Ла Лига Реал Мадрид ще обжалва получения от Джун Белингам червен картон в края на срещата с Валенсия в събота вечер, приключила при равенство 2:2. Белингам бе санкциониран след последния съдийски сигнал заради недоволството си след като реферът сложи край на мача при пас към англичанина, който той превърна в гол. Картонът означава,

Промяна в плана! Лацио ще реши бъдещето на Тухел

Мениджърът на Байерн Мюнхен Томас Тухел може да напусне “Алианц Арена” малко по-рано от очакваното. В момента немецът и ръководството на шампионите имат джентълменска договорка да се разделят по взаимно съгласие в края на сезона. Причината за това са незадоволителните резултати от началото на кампанията. Баварците бяха разгромени с 0:3 от РБ Лайпциг