Топ вести

Футбол

Марек мечтае за efbet Лига, шансовете на Добруджа за елита се изпариха

Марек и Добруджа играят при 2:1 в дербито на 32-ия кръг на Втора лига. Двубоят на "Бончук" се предава пряко DIEMA SPORT. Gong.bg ще проследи най-интересното от срещата. В 38-ата минута Николай Ганчев откри резултата. В 45-ата минута Ангел Ангелов изравни от дузпа. В 64-ата минута Христо Каймакански отново изведе домакините напред. startphoto.bg 1 снимки

Илиана Раева: Сираков няма да се откаже

Съпругата на Наско Сираков и президент на Българската федерация по художествена гимнастика - Илиана Раева, сподели, че той няма да се откаже от ролята си на мажоритарен собственик на футболния Левски. Думите ѝ в социалните мрежи идват часове след като фенове на "сините" издигнаха транспарант "Сираков - вън" и забавиха началото на мача Левски - Черно

Определиха съдиите за финала за Купата, дават брифинг

Драгомир Драганов бе избран за главен съдия на предстоящия финал от турнира за Купата на България между “Лудогорец” и “Ботев” (Пловдив), който ще се играе в сряда, 15 май, от 19:00 ч. на стадион “Васил Левски” в София. Асистенти на Драганов ще бъдат Христо Хаджийски и Димо Вълчев; 4-ти съдия на срещата ще е Георги Гинчев. За ВАР съдия на двубоя бе

Черно море излезе на второ място след нулево равенство с Левски

Мачът на стадион „Георги Аспарухов“ започна с 15 минути закъснение заради протест на феновете срещу Наско Сираков Левски и Черно море завършиха 0:0 в доста скучен мач на стадион „Георги Аспарухов“. От равенството много по-доволни трябва да бъдат варненци, които си осигуриха минимум третото място в крайното класиране. Мачът пък ще бъде запомнен най-вече

Трансферен удар за Лудогорец - взима голямата звезда на Берое

Лудогорец вече работи по усилването на своя състав за новия сезон, когато "орлите" ще гонят трето влизане в групите на Шампионска лига. Разградчани възнамеряват да привлекат звездата на Берое Себастиан Вия, пише Sportal.bg. Колумбийският футболист вече намекна в социалните мрежи за раздяла с клуба от Стара Загора. Нападателят пристигна у нас през есента

Европейска шампионка подкрепи Ботев Пд за финала за Купата

Европейската шампионка по шах Виктория Радева се включи в специално видео, посветено на предстоящия финал за Купата на България. В главните роли на специалната продукция влязоха гросмайсторът, както и старши треньорът на Ботев Душан Керкез. Виктория е многократен държавен шампион по шах, както и европейски първенец. В момента тя следва в пловдивския

Карло Анчелоти назова рубикона за Реал Мадрид през сезона

За шампиона на Испания - Реал Мадрид мачовете следват един след друг. Утре вечер "кралете" приемат Алавес в мач от Ла Лига и часове преди него Карло Анчелоти даде пресконференция. На нея треньорът направи и кратка равносметка на сезона, въпреки че още не приключил. "Двубоят с Атлетико Мадрид през септември, който загубихме с 1:3 бе най-трудният момент

Хавертц с любопитен коментар за най-големия враг на Арсенал

Кай Хавертц, който взима най-високата заплата в Арсенал, направи любопитно изказване, с което рискува да си навлече гнева на феновете на "топчиите". По повод предстоящата среща между Тотнъм и Манчестър Сити, германецът заяви, че ще стиска палци за "шпорите", които са най-големия враг на Арсенал. "Аз ще бъда най-големият фен на Тотнъм в историята! Да

Рууни: Някои контузени играчи могат да играят, оставят Тен Хаг да поеме вината

Легендата на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни коментира ситуацията при "червените дяволи", като отправи сериозно обвинение към някои от играчите, обявявайки, че те нарочно не играят, за да може Ерик тен Хаг да поеме цялата вина за лошите резултати. "Някои играчи от тези контузените могат да играят. Идва финал във ФА Къп, Европейско първенство след това