Топ вести

Футбол

Гонсало Рамош изравни за ПСЖ в заключителните минути

ПСЖ не се предаде и стигна до 3:3 срещу Льо Авър. Канг-Ин Лий центрира в накзателното поле, а Гонсало Рамош с много труден удар с глава прати топката в ъгъла на вратата. Тва даде импулс в играта на парижани, които се хвърлиха с всички сили в атака, за да подпечатат спечелването на титлата.

Скаршем: Ще празнуваме с бургер и кола

Футболистът на ЦСКА Улаус Скаршем беше избран за Играч на мача срещу Левски (3:1) в 31 кръг на efbet Лига, след като реализира гол и записа асистенция. След мача той сподели, че основната цел на тима е да подобрява играта си под ръководството на Стамен Белчев. Норвежецът се пошегува, че празненствата след мача ще бъдат с бургер и безалкохолна напитка

Галин Иванов: Договорът ми изтича, искам да остана в Славия

Капитанът на Славия Галин Иванов сподели, че договорът му с клуба изтича през лятото, но все още няма договорка. Самият футболист беше категоричен, че иска да остане при „белите“. Той коментира ситуацията след победата с 1:0 над Ботев Пловдив като гост в 31 кръг на efbet Лига. Галин Иванов беше избран за Играч на мача. „Изтича ми договорът, не съм

ЦСКА отново потопи Левски за едно полувреме в голямото дерби, мъката пак е в "синьо"

ЦСКА удари Левски в голямото дерби на българския футбол двадесет дни след последния мач между двата отбора, този път с 3:1 в 163-ото противопоставяне между „червени“ и „сини“ от първия кръг на плейофите в Първата шестица на efbet Лига. Това спокойно можем да го наречем най-добрия мач, които двата отбора изиграха в последните години, защото предложиха

Душан Керкез: За Купата е съвсем различен мач

Треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез не бе доволен от загубата от Славия с 0:1 в двубой от efbet Лига. Специалистът наблегна на това, че играчите му трябва да мислят мач за мач и да имат повече концентрация. "Разочароващо е, разбира се. Имахме много създадени шансове и не вкарахме, като това е липса на концентрация. Знам причината – всичко, което

Евертън се спаси, Шефилд Юнайтед изпадна

Евертън си гарантира още един сезон във Висшата лига след 1:0 над Брентфорд. Победата е четвърта поред като домакин за сините. При това всички тези победи са без допуснат гол. Евертън получи подарък и от загубата на Лутън като гост на Уулвс. Така тимът има 11 точки повече от Лутън, а до края остават три кръга. През миналия сезон карамелите си осигуриха

Николай Костов си изпусна нервите след мача

Загубата с 1:3 от ЦСКА видимо разклати наставника на Левски - Николай Костов. След мача той изпусна нервите си пред журналистите, отказвайки категорично да отговори на някои въпроси. "Първите голови положения в мача бяха за нас, но пропуснахме на два пъти. След като съперникът поведе, футболистите реагираха, но получихме втори гол. Аз отдавна съм поел

"Спартак" (Варна) взе дербито с "Монтана" и е на 3 точки от завръщане в елита (снимките)

Ботев (Враца) победи като гост Пирин с 2:1 на старта на плейофите

Врачана играха с човек по.малко след червения картон на Браян Мендоса в 54-ата минута Ботев (Враца) победи Пирин с 2:1 като гост в Благоевград в мач от 31-ия кръг на Първа лига (Трета група). Успехът бе едва седми за врачани от началото на сезона и втори пореден за старт на плейофите в шампионата. Тимът събра 25 точки на предпоследното, 15-о място