Топ вести

Световен Футбол

Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас 1:0 /репортаж/

Отборът на Манчестър Юнайтед успя да изкове минимален, много много ценен успех срещу Кристъл Палас, надделявайки с резултат 1:0 в двубой от 15-ия кръг на английската Висша лига. Фред откри резултата в 78-та минута, като неговото ювелирно изпълнение се оказа достатъчно за Ралф Рангник да дебютира с три точки начело на "червените дяволи.

Щутгарт изпусна два гола аванс срещу Херта

Щутгарт изпусна два гола аванс и завърши наравно 2:2 в домакинството си на Херта. Срещата беше от 14-ия кръг на Бундеслигата. В 15-ата минута домакините хванаха „старата дама” на контратака и стигнаха до гол чрез Омар Мармуш. Четири минути по-късно Хамади ал Гадиуи намери Филип Форстер, който с удар в десния ъгъл вкара за 2:0. В 22-ата минута Мармуш

Монако изнесе лекция на Метц

Отборът на Монако победи като домакин Метц с 4:0 в среща от 17-ия кръг на френската Лига 1. Със спечелените 3 точки Монако вече има 26 на шестото място във временното класиране, като записа втора поредна победа в шампионата и вече пет мача няма поражение. За Метц загубата е втора поредна и общо девета, а тимът е предпоследен с 12 точки в актива си

Хановер излъга Хамбургер

Хановер победи Хамбургер с 1:0 в мач от 16-ия кръг на Втора Бундеслига. Единственото попадение вкара Линтън Майна в 14-ата минута. В 11-ата минута Ята получи пас отдясно и намери в наказателното поле оставения непокрит Глатцел. Нападателят с глава успя да се разпише във вратата. Попадението обаче беше отменено заради засада на Ята при подаването към

Распадори спаси Сасуоло срещу Специя, Верона с феноменален обрат

Специя направи 2:2 в интригуващ мач от италианската Серия А срещу гостуващия Сасуоло. Българският национал Петко Христов влезе в 76-ата минута на мястото на реализиралия втория гол за неговия тим Емануел Джеси. Рей Манай откри 10 минути преди почивката за тима на българина, а Емануел Джеси удвои три минути след началото на втората част. „Неровердите“

Тотнъм отнесе Норич за трета поредна победа във Висшата лига

Тотнъм записа трета поредна победа във Висшата лига. Лондончани разбиха с 3:0 у дома Норич в мач от 15-ия кръг. Лукас Моура откри резултата в 10-ата минута, а едва в 66-ата минута Давинсон Санчес удвои. Крайният резултат оформи Хюн-Мин Сон в 77-ата минута. С успеха „шпорите” събраха 25 точки и излязоха на пето място във временното класиране. „Канарчетата”

Страхил Попов най-после игра в турското първенство

Българският защитник Страхил Попов влезе като резерва за своя Хатайспор при домакинската загуба с 0:3 от Истанбул Башакшехир. Срещата беше от 15-ия кръг на турското първенство. Двубоят е първи за десния бек от началото на първенството. Той се появи в игра в 43-ата минута на мястото на Адама Траоре. През тази седмица Попов записа първи минути за Хатайспор