Топ вести

Световен Футбол

Страхотен Фил Фодън вдъхнови Сити за обрат срещу Юнайтед, страхотни голове белязаха дербито

Манчестър Сити победи Манчестър Юнайтед с 3:1 с градско дерби от 27-ия кръг на Висшата лига. Двубоят на "Етихад" започна отлично за гостите, които откриха със страхотен гол на Маркъс Рашфорд. Десет минути след почивката Фил Фодън изравни след блестящо изпълнение от далечна дистанция. В 80-ата минута отново Фодън завърши обрата за "гражданите", а в

НА ЖИВО: Наполи - Ювентус 2:1, Распадори бележи

Наполи победи Ювентус с 2:1 в мач от 27-я кръг на Серия А. Двубоят е с начален час 21:45 и може да го проследите НА ЖИВО на Gong.bg, като ще проследим всичко най-интересно около сблъсъка минута по минута. В 10-а минута Душан Влахович получи прехвърлящ пас в зоната пред вратата и стреля опасно с глаав, но точно до външната страна на дясната греда. В

Роналдо: Готови за утре

Звездата на Ал-Насър - Кристиано Роналдо, коментира в социалните мрежи с публикация, че е напълно готов да се завърне в игра след края на наказанието, което му бе наложено от комисията по етика и дисциплина на Саудитската футболна лига. Футболистът бе отстранен за един мач заради неприличен жест към фенове на Ал-Шабаб, поради което пропусна мача срещу Ал-Хазем

Барселона пропусна да се доближи до върха след нов безидеен мач

Барселона и Атлетик Билбао завършиха 0:0 в мач от 27-ия кръг в испанската Ла Лига. Каталунците изиграха много безидеен мач, като почти не създадоха опасности пред противниковата врата. Освен това Педри и Френки де Йонг получиха сериозни контузии и вероятно ще са аут за дълъг период от време. Баските пък се представиха солидно, въпреки че през седмицата

Байер Леверкузен е все по-близо до пренаписване на историята си

Байер (Леверкузен) по всичко изглежда, че няма как са бъде спрян и постигна 20-о победа в Бундеслигата, след като днес преодоля с 2:0 останалия с 10 човека регионален съперник Кьолн. С тази победа аспирините, водени от Шаби Алонсо, имат 64 точки и водят с 10 пред шампиона Байерн, който е 2-и. Освен това днес те увеличиха серията си без поражение на

Ланс с гръмка победа над Лион

Ланс спечели гостуването си на Лион от 24-тия кръг на френската Лига 1 с 3:0. Успехът запази шансовете на вицешампионите за ново участие в Шампионската лига, като те се намират на две точки от четвъртия Лил. Лионци пък все още не могат да спокойни за бъдещето си в елита на Франция, тъй като имат само пет точки аванс пред 16-ото място, като финиширалият

Байер Леверкузен направи още една крачка към титлата в Германия

Лориен постигна важна победа над Рен

Лориен победи Рен с 2:1 като гост в 24-ия кръг на Лига 1. Двубоят бе на стадион "Дьо ла Рут де Лориен". Котдивоарският нападател Мохамед Бамба откри в 59-та минута. Френският полузащитник Ели Жуниор Крупи удвои в 90-та минута, благодарение на асистенция от конгоанския бранител Гедеон Калулу. Алжирецът Амин Гуири фиксира крайния резултат в четвъртата