Тенис

Нестеров спаси мачбол и стана двоен шампион в Букурещ

Мобилната версия на Tennis24.bg ( m.tennis24.bg ) може да видите ТУК !

Новак Джокович допусна изненадваща загуба и отпадна от мастърса в Рим

Новак Джокович допусна изненадваща загуба и отпадна от "Мастърс" турнира в Рим. Световният №1 отстъпи срещу 32-ия в ранглистата Алехандро Табило (Чили), като взе само пет гейма - 2:6, 3:6. Двубоят продължи само 68 минути и се оказа една от най-тежките загуби на Джокович в последните години. Сърбинът отпада за пръв път още след втория си мач в Рим,

Новак Джокович се пази с каска след удара с бутилка в главата

Алехандро Табило изхвърли Джокович в Рим

Алехандро Табило постигна най-престижната победа в кариерата си. Той отстрани световния номер 1 Новак Джокович в третия кръг на турнира в Рим. Чилиецът спечели след 6-2, 6-3. Шесткратният шампион Джокович не приличаше на себе си срещу направилия брилянтен мач Табило и закономерно се сбогува с турнира. Южноамериканецът, номер 32 в света, потегли много

Григор Димитров с втори чист успех в Рим

Пътят на Григор се разчиства! Безпомощен Джокович изхвърча от Рим

Джокович е аут от турнира в Рим

Гергана Топалова загуби финала в Бостад

Българката Гергана Топалова загуби финала на женския турнир по тенис на клей в Бостад (Швеция), който е с награден фонд 25 000 долара. В мача за титлата 24-годишината национална състезателка отстъпи на туркинята Берфу Дженгиз с 4:6, 2:6 за час и 20 минути игра. Туркинята, която е номер 252 в светa, също е на 24 години и до момента беше спечелила едва

Григор Димитров: Първите ми самолетни билети бяха купени с пенсиите на дядовците ми

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров гостува в подкаста на анализатора Крейг Шапиро, където разказа за началото на своя път, трудностите към върха и кога е разбрал, че ще се занимава професионално с този спорт Най-добрият ни тенисист Григор Димитров гостува в подкаста на анализатора Крейг Шапиро , където разказа за началото на своя път, трудностите

Димитър Кузманов отпадна на полуфиналите в Австрия

Димитър Кузманов отпадна на полуфиналите на турнира на клей от сериите "Чалънджър" в Маутхаузен (Австрия) с награден фонд 120 950 евро. Българинът отстъпи на Йозеф Ковалик от Словакия със 7:6(10), 3:6, 0:6. Срещата продължи 2 часа и 29 минути. Кузманов навакса ранен пробив изоставане в първия сет, след това пропусна аванс от такъв, а в тайбрека изпусна